ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ 72ΚΟΙ007

Το μάθημα ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΟΛΟΓΙΑ  για τους/τις  φοιτητές/τριες του Τμήματος Ισπανικής Γλώσσας και Φιλολογίας καθώς και τους/τις  φοιτητές/τριες του Τμήματος Ρωσικής Γλώσσας και Φιλολογίας και Σλαβικών Σπουδών θα εξετασθεί 28 Σεπτεμβρίου 2022 με Εργασία, η οποία θα αναρτηθεί στην ηλεκτρονική τάξη του μαθήματος. Στην ηλεκτρονική τάξη, στις Ανακοινώσεις, έχουν αναρτηθεί λεπτομερέστατες οδηγίες. Η ΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ POWER POINTS ΣΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΣΤΙΑΣΕΤΕ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΛΥΜΕΣΑ Οι φοιτητές/τριες μελετούν από όποιο βιβλίο (από τα προτεινόμενα στον Εύδοξο) έχουν επιλέξει και ενημερώνονται για τη μελέτη τους με ανάγνωση του υλικού που έχει αναρτηθεί στα Έγγραφα ή/και στα Πολυμέσα του e-class. Η δικτυακή διεύθυνση στο e-class είναι ο ακόλουθος https://eclass.uoa.gr/courses/PHIL1194/ και εκεί ο τίτλος του μαθήματος είναι Εισαγωγή στη Γλωσσολογία - Τμήμα Ρωσικής Γλώσσας και Φιλολογίας και Σλαβικών Σπουδών & Τμήμα Ισπανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (711004 )

Καλή Επιτυχία

Βαγγέλης Ιντζίδης